FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Cedrowa 11/8 61-449 Poznań
Patrizia +48 663772662, Ania +48 506935930

Skip to Content

O nas

Profesjonalizm, kreatywność oraz pasja to tylko niektóre z naszych cech. Kochamy to, co robimy, dlatego też każdą uroczystość traktujemy indywidualnie oraz wkładamy w nie całe nasze serca. Troszczymy się o każdy detal i w zależności od tego w jakim stopniu życzą sobie Państwo naszej obecności oraz pomocy sprawimy, iż ten dzień będzie dla Was wyjątkowy. Chcemy być dla Państwa w tym najważniejszym i najpiękniejszym dniu Waszego życia.
O nas - Agencja ślubna - Safe Haven - organizacja ślubów

Nasi Konsultanci

Patrizia Biedrzycki

Patrizia Biedrzycki

Właściciel agencji Safe Haven

Patrizia Biedrzycki

Z wykształcenia aktorka, z zamiłowania psycholog, pasja do tworzenia i chęć pracy z ludźmi zaprowadziły mnie jednak na drogę którą idzie mi się najprzyjemniej, jako wedding planner. Aktorstwo i psychologia mocno ukształtowały we mnie otwartość, myślę że dzięki tym doświadczeniom jestem tak kreatywnym wedding plannerem. Od zawsze byłam osobą bardzo żywiołową, wiedziałam że będę musiała znaleźć pracę, która będzie dawała mi poczucie, że robię coś wartościowego, że mogę dać siebie i widzieć efekty mojej pracy. Każde zadanie traktuję jak wyzwanie, wówczas wykonanie mojej pracy jest na jeszcze wyższym poziomie niż oczekiwałam. Kocham swoją pracę głównie za to, że jednocześnie jest moją pasją.
Anna Janusz-Konieczna

Anna Janusz-Konieczna

konsultant ślubny

Anna Janusz-Konieczna

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale turystyki i rekreacji w Poznaniu. Od lat moją pasją są taniec oraz aktorstwo. Fascynacja uroczystościami ślubnymi pojawiła się już za czasów studenckich. To właśnie wtedy miałam możliwość uczestniczyć w ślubach moich najbliższych oraz przyjaciół. Każde z tych wydarzeń mnie urzekało i sprawiało, iż bardzo angażowałam się w przygotowania. Pierwszym poważnym doświadczeniem w tej branży było całkowite zorganizowanie własnej uroczystości ślubnej. To był najwspanialszy i najpiękniejszy dzień mojego życia.
Moim życiowym motto jest ” rób tylko to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej”, dlatego też postanowiłam wziąć  sprawy w swoje ręce i rozpocząć moją życiową przygodę. Za Państwa zgodą zostanę Aniołem stróżem w najważniejszym dniu Waszego życia.
Agencja ślubna Safe Haven - Organizacja ślubów slubu / Wedding Planner - Patrizia Biedrzycki +48 663772662, Anna Janusz-Konieczna +48 506935930, E-mail: agency.safehaven@gmail.comAgencja ślubna Safe Haven - Organizacja ślubów slubu / Wedding Planner - Patrizia Biedrzycki +48 663772662, Anna Janusz-Konieczna +48 506935930, E-mail: agency.safehaven@gmail.com
Powrót