FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Cedrowa 11/8 61-449 Poznań
Patrizia +48 663772662, Ania +48 506935930

Skip to Content

JAK PRACUJEMY ?

Przyszła Para Młoda która potrzebuje Wedding Plannera kontaktuje się z nami. Wyślemy Państwu e-mailem ankietę. Po otrzymaniu wypełnionej już ankiety jesteśmy w stanie poznać Wasze oczekiwania i potrzeby, przygotowujemy więc odpowiednie materiały na spotkanie, np. portfolio wykonawców w klimacie i budżecie który Państwa interesuje. Najpóźniej na następny dzień od otrzymania maila zwrotnego z wypełnioną ankietą dzwonimy do Państwa z zaproszeniem na spotkanie z nami. Z klientami najczęściej spotykamy się po prostu w kawiarni, gdzie przy kawie możemy się bliżej poznać, przedstawić wszystkie szczegóły naszej pracy, odpowiedzieć na Państwa pytania. To spotkanie jest niezobowiązujące i oczywiście bezpłatne. Następne spotkanie ma miejsce jeśli Państwo zdecydują się na współpracę z nami, wtedy omawiamy kosztorys i zakres prac jakimi ma zająć się nasza Agencja, podpisujemy umowę… a potem… dzieje się magia, której finałem będzie Państwa Ceremonia i Wesele.

 

Jeśli zorganizowaliście wesele sami, lub ktoś Wam pomagał, ale zaczynacie się stresować, że nie wszystko wyjdzie zgodnie z planem i chcecie byśmy koordynowali Dzień Waszego Ślubu, to musimy o tym wiedzieć co najmniej tydzień wcześniej. Potrzebujemy tego tygodnia na zapoznanie się z tym, co Państwo już macie zorganizowane, poznanie wykonawców, napisanie scenariusza dla Gości i dla Wykonawców, po prostu na organizację pracy, którą mamy wykonać w dniu Ceremonii i Wesela.

Do zobaczenia! 🙂

Agencja ślubna Safe Haven - Organizacja ślubów slubu / Wedding Planner - Patrizia Biedrzycki +48 663772662, Anna Janusz-Konieczna +48 506935930, E-mail: agency.safehaven@gmail.comAgencja ślubna Safe Haven - Organizacja ślubów slubu / Wedding Planner - Patrizia Biedrzycki +48 663772662, Anna Janusz-Konieczna +48 506935930, E-mail: agency.safehaven@gmail.com
Powrót